To już trzecia ikona, przy której się spotykamy w naszej pracowni. Niedługo kończymy kolejną wspólną ikonę ale najważniejsze, że Małgosia odważyła się na samodzielną pracę. Dzięki notatkom, zdjęciom kolejnych etapów pracy i próbnikowi kolorów można pracować samemu.
Dziękuję Ci Małgosiu, zawsze czekałam z radością na nasze spotkania i rozmowy - Bóg zapłać!!!
A to linki do naszych poprzednich spotkań z ikoną:
1 ikona Jezusa Chrystusa Pantokratora
.jpg)





